Neziri ia thotë troç Albës: Një bukuri si ti është magnetike dhe ke qenë atraksion për djemtë

Mediale Vip

Neziri ia thotë troç Albës: Një bukuri si ti është magnetike dhe ke qenë atraksion për djemtë

Më: 19 janar 2024 Në ora: 21:40
Nderim Neziri

Opinionisiti Nderim Neziri ka folur për lojën e Albës brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Ai tregoi se cilat ishin pikat që e bënë atë të dalë nga shtëpia më e madhe në vend.

“Një bukuri magnetike që t’i e ke të vërtetë nuk i vë në faj as djemtë.

Unë kisha dashtë të të shoh ma të afeksionuar, më të afruar dhe më pa kufij brenda lojës, dhe kjo është ajo që ke dalë brenda lojës tani”, ka thënë Neziri.

Video:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat