“Më ke sharë pa mikrofonin thojke, ajo po rren”, Blerando flet për Edonën

Mediale Vip

“Më ke sharë pa mikrofonin thojke, ajo po rren”, Blerando flet për Edonën

Më: 29 janar 2024 Në ora: 08:32
Blerando

Blerando ka biseduar me Vesën për Edonën për të cilën ka thënë se është duke u munduar ta bëjë të duket keq te publiku.

Këngëtari tha se ajo vazhdimisht është duke gënjyer për të dhe nuk e di se çfarë thotë.

“Ajo ka rrejt për mua edhe më ka thënë kinse e kam larguar mikrofonin dhe e kam sharë.

Kjo nuk është aspak e vërtetë këtu ka kamera në të gjitha anët po ta shaja do të dilte”.

“Edona gjatë tërë kohës po rren për mua”, tha Blerando.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat