Edona-Blerandos:Unë të kam rritur në lojë, ky ia kthen:Ti je munduar të zhytësh me intriga

Mediale Vip

Edona-Blerandos:Unë të kam rritur në lojë, ky ia kthen:Ti je munduar të zhytësh me intriga

Më: 30 janar 2024 Në ora: 07:05
Banorët e BBVK

Finalistët e Big Brother VIP Kosova, Blerando dhe Edona kanë debatuar.

Edona ka thënë se ajo e ka rritur Blerandon në lojë.

Ky i fundit i tha se ajo është munduar të zhyti banorë me intriga.

Por për detaje më të hollëishme, ndiqeni videon në linkun e mësipërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat