“Babë Salihu, i ka çu 60 mijë euro vota” – Edona James për fitoren e Lumbaradhit

Mediale Vip

“Babë Salihu, i ka çu 60 mijë euro vota” – Edona James për fitoren e Lumbaradhit

Më: 9 shkurt 2024 Në ora: 23:35
Foto nga vendi i ngjarjes

Sonte (e premte) ish-banorët e shtëpisë janë mbledhur edhe njëherë në Post Big Brother Vip Kosova, duke bërë shumë diskutime e debate.

Lumbardhi i cili është fitues i këtij edicioni, pati një debat të ashpër me Edonën, e cila nuk e pranonte që fitoren Lumi e ka me meritë.

Ti je fitues sepse e ke blerë çmimit, unë jam fituese e publikut.” – shprehet Edona e nevrikosur.

Unë kam krijuar dinamika dhe kam luajtur lojën fer. Unës’kam degraduar dhe s’kam ofenduar askënd, kjo më duket që më diferencon prej të tjerëve.” – thotë Lumbardhi.

Më tutje Edona jep deklarata të rënda duke thënë që çmimin ia ka blerë babai i tij, sepse ky nuk e ka merituar.

Salihu, babë Salihu, i ka çu 60 mijë euro vota, o rrenc. Babai i tij e ka thënë këtë dhe vëllai im e ka dëgjuar. – shprehet Edona e mllefosur

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat