Alba e “BBVK” zhvishet me bikine të kuqe dhe ndez rrjetin

Mediale Vip

Alba e “BBVK” zhvishet me bikine të kuqe dhe ndez rrjetin

Më: 14 shkurt 2024 Në ora: 06:43
Alba

Alba u konsiderua konkurrentja më e bukur e edicionit të dytë të “Big Brother VIP Kosova”.

Shkodranja u komentua disa herë për qëndrimin, flirtet dhe sigurisht sensualitetin që e karakterizon.

Edhe pas daljes nga “Big Brother”, Alba është venë shpesh në qendër të vëmendjes, kryesisht për marrëdhënie me ish banorët.

Image
Alba

Në këtë video, bukuroshja shihet me bikine të kuqe dhe më “hot” se asnjëherë më parë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat