Butrinti qenka i lidhur e ne se dinim? Fotoja që ngriti dyshime tek fansat dhe bëri lëmsh rrjetin

Mediale Vip

Butrinti qenka i lidhur e ne se dinim? Fotoja që ngriti dyshime tek fansat dhe bëri lëmsh rrjetin

Më: 15 shkurt 2024 Në ora: 08:54
Butrint Imeri

Butrint Imeri është një këngëtar shumë i dashur për publikun, por padyshim që fanset më të shumta të tij janë vajza.

Këngëtari ka qenë për shumë kohë mjaft i komentuar për lidhjet e tij me disa nga vajzat e showbizit shqiptar, shumicën prej të cilave nuk i ka pranuar kurrë.

Por mesa duket ai nuk qenka vetëm këtë vit. Ka qenë vetë këngëtari i cili ka ngritur dyshime mbi marrëdhënien e tij me postimin e fundit.

Image
Storia e Butrintit

Butrinti ka postuar një Instastory ku ka uruar dikë mjaft special në jetën e tij sot që data shënon 14 shkurt.

Në story ai shkruan:

"Happy Valentine’s Day Baby!"

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat