Juli për Romeon dhe Heidin: Vrasja është vrasje

Mediale Vip

Juli për Romeon dhe Heidin: Vrasja është vrasje

Më: 20 shkurt 2024 Në ora: 10:17
Juli

Pas sfidës së reagimeve, ‘Vëllai i Madh’ në fund vendosi që t’i ndëshkonte banorët, pasi jo të gjithë kishin respektuar rregullat e lojës..

Për shkak të Heidit dhe Romeos, uji në shtëpi do të mungojë për 24 orë, pasi ata ishin më pak të angazhuar në sfidë.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak banorëve të cilët sigurisht nisën diskutimet dhe komentet për dyshen.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe Juli në një bisedë me Françeskën dhe Ledjonën mbrëmjen e djeshme në oborrin e shtëpisë, ku duke i imituar thotë se ata nuk mund ta justifikojnë neglizhencën e tyre dhe të bëjnë si të pafajshëm: Vrasja është vrasje

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat