Olivia Rodrigo me festë para ditëlindjes, thotë se tash e tutje mund të konsumojë alkoolin

Mediale Vip

Olivia Rodrigo me festë para ditëlindjes, thotë se tash e tutje mund të konsumojë alkoolin

Më: 20 shkurt 2024 Në ora: 13:29
Olivia Rodrigo

Këngëtarja Olivia Rodrigo po feston 21 vjetorin e saj me shije dhe me stil.

Të hënën, një ditë para ditëlindjes së saj historike, këngëtarja shpërndau në Instagram disa fotografi nga festa e saj me më të dashurit e saj, përfshirë Tate McRae, Iris Apatow, Conan Grey dhe The Kid LAROI.

“Sot është dita ime e fundit që nuk mund të konsumoj alkool”, ka thënë Rodrigo.

Rodrigo pozoi me miqtë, tregoi tortën e saj dhe u fotografua duke fikur qirinj në ëmbëlsira të shumta. Megjithatë, i dashuri i përfolur i yllit, Louis Partridge, nuk u fotografua në festë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat