Publikohet një sondazh: Ky është banori që mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania

Mediale Vip

Publikohet një sondazh: Ky është banori që mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania

Më: 20 shkurt 2024 Në ora: 14:56
Banorët e BBVA

Nominimi i kësaj jave në Big Brother VIP Albania ishte i fortë. 6 banorët në nominim janë Egla, Roza, Ilnisa, Graciano, Romeo dhe Meritoni.

Nga sondazhi i publikuar nga Xing rezulton se banori që mund të lë sot shtëpinë është Graciano.

Graciano ka marrë 39% të votave, pas tij Egla me 35%.

Ndërsa banori më pak i rrezikuar është Romeo me 3%.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat