“I kam vënë kryqin”/ Gazi i zhgënjyer nga Juli: Nëse do më kishte mik…

Mediale Vip

“I kam vënë kryqin”/ Gazi i zhgënjyer nga Juli: Nëse do më kishte mik…

Më: 20 shkurt 2024 Në ora: 18:10
Gazi

Gazi ka treguar zhgënjimin e tij për Julin, teksa diskutonte me Albin.

Ai u shpreh se nuk e ka priture aspak nga miku i tij që ti përmendej statusi brenda Big Brother VIP.

Nga ana tjetër Albi tha se debatet që ai ka bërë me Roemoin kanë qenë fallso.

Gazi: Sikur i vuri njeri sustën dhe nisi duke bërë debatin me Romeon dhe se ndaloi tre ditë.

Albi: Ata janë debate fake o burr, janë debate pa inat.

Gazi: A jemi shokë ne?! Të paktën kaq duhet t’i thotë shokut që po bëj kaq gjë. As e tha këtë gjë, as nuk bëri me diskutim. Ka krijuar rrethin e tij, ndërkohë që shoku nuk di asgjë. Tani mirë që i bën të gjitha këto, krijon edhe lojën sikur ne të dy po bëjmë lojë këtu.

Po çfarë loje, mbrëmë me mua çfarë nuk tha. Tha që nuk debatoj me ty se unë jam shumë lart dhe ti je në fund. Vetëm kjo thënie më ka bërë që t’i vë kryqin. Ne të dy i kemi bërë humorin dhe batutat, e të gjitha.  

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat