Mimoza Shkodra e nxjerrë gjoksin si rrallë herë

Mediale Vip

Mimoza Shkodra e nxjerrë gjoksin si rrallë herë

Më: 21 shkurt 2024 Në ora: 06:36
Mimoza Shkodra

Në fotot e fundit ajo duket fantastike, si një femër elegante dhe e pa rezistueshme.

Kjo është këngëtarja e njohur kosovare, por që jeton e vepron në Diasporë, Shkodra.

Mimoza ka kohë që nuk ka ardh me ndonjë projekt të ri muzikor, mirëpo nuk ka munguar nmjjjjë mbrëmje e koncerte ku ka qenë tejet e pranishme.

Image
Mimoza Shkodra

Në këtë foto të reja, vëmendjen më të madhe e merr gjoksi i këngëtares.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat