Ky fshat ka shumë rëndësi për Teuta Krasniqin

Mediale Vip

Ky fshat ka shumë rëndësi për Teuta Krasniqin

Më: 21 shkurt 2024 Në ora: 06:38
Teuta Krasniqi

Aktorja e njohur kosovare, Teuta Krasniqi, është e bija e profesorit, gazetarit, shkrimtarit e intelektualit, Milazim Krasniqi.

I ati i aktores, personalitet i shquar i botës së letrave dhe jo vetëm, është nga fshati Breznicë.

Ky fshat është në zemren e Teutes, madje shpesh shkojnë atje me familjen.

Aktorja, ka vite që reflekton paqe, lumturi dhe pozitivitet.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat