Çfarë ndodhi? Në bisedën me Ilnisën, produksioni i ndalon komunikimin Meritonit: Kujdes!

Mediale Vip

Çfarë ndodhi? Në bisedën me Ilnisën, produksioni i ndalon komunikimin Meritonit: Kujdes!

Më: 21 shkurt 2024 Në ora: 10:20
Meriton Mjekiqi

Nominimi i kësaj jave, duket se e ka nxjerr nga vetja në disa situata Meritonin.

Ai ka pasur përplasje me shumë banorë kryesisht me Ledjonën dhe me Erjolën.

Në një bisedë me Ilnisën Meritoni ka përmendur një emër personazhi të njohur të TikTok siç është Cllevio.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @bbv_albania

Për këtë, ai u palajmërua për mikrofonin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat