Dario Daka bën deklaratën: Meritoni më kërkonte marrëdhënie katërshe në hotel...

Mediale Vip

Dario Daka bën deklaratën: Meritoni më kërkonte marrëdhënie katërshe në hotel...

Më: 21 shkurt 2024 Në ora: 21:58
Meriton Mjekiqi/ Dario Daka

Make-up artisti Dario Doka ka bërë disa deklarata të forta në profilin e tij në Instagram, duke sulmuar Meriton Mjekiqi.

Në disa postime Dario e ka quajtur Meritonin “shpifësirë”, “injorant” dhe “burracak”.

Ai pretendon edhe se Meritoni i ka kërkuar marrëdhënie me 4 persona në hotel.

“Shpifsirë, injorant, burracak. Harron Meritoni që shkruante për 4-she në hotel, dhe pasi nuk pranova më bëri bllok…ahh që s’jam aty t’ia plas njëherë fytyrës ordiner”, shkruan Dario ndër të tjera në Instagramin e tij.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat