Vëllezërit Culkin më në fund së bashku në një ekran

Mediale Vip

Vëllezërit Culkin më në fund së bashku në një ekran

Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 06:47
Vëllezërit Culkin

Të pesë vëllezërit Culkin do të jenë pjesë e një episodi të një serie televizive.

Bëhet fjalë për serinë e animuar The Second Best Hospital in the Galaxy që jepet në Prime Video.

Kjo njëherësh është hera e parë që vëllezerit e famshëm, Macalay, Kieran, Rory, Christian dhe Shane, do të jenë së bashku në një shou.

Të pesë vëllezërit kanë shijuar karrierë në Hollivud por vetëm pas shumë vitesh do të jenë bashkë në zanatin e tyre sikur në një shtëpi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat