Tom Cruise sërish beqar, ndahet edhe me rusen

Mediale Vip

Tom Cruise sërish beqar, ndahet edhe me rusen

Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 06:49
Tom Cruise, Elsina Khayrovan

Aktori Tom Cruise thuhet se i ka dhënë fund marrëdhënies së tij me rusen Elsina Khayrovan.

Cruise filloi të dilte me Khayrova në fund të vitit të kaluar, por sipas The Sun romanca e tyre u prish vetëm disa ditë pasi ai takoi fëmijët e saj.

Sipas raportimeve, 61-vjeçari e kishte ftohur romancën me Elsinan, pasi donte të mbeteshin miq – ata jetojnë në të njëjtin bllok apartamentesh në Londër.

“Nuk ka ndjenja të vështira mes tyre dhe për Tomin, marrëdhënia e tyre thjesht shkoi në rrjedhën e saj”, ka thënë një burim për The Sun.

The Sun zbuloi se Cruise dhe Khayrov, u takuan për herë të parë në dhjetor.

“Ata ishin të pandashëm, padyshim çift. Ai dukej se ishte i lidhur me të”, tha një dëshmitar okular për Daily Mail në atë kohë.

Aktori i njohur ka qenë tre herë i martuar më parë.

Ai ishte fillimisht i martuar me Mimi Rogers nga viti 1987 deri në 1990, me aktoren australiane Nicole Kidman nga 1990 në 2001 dhe me Katie Holmes nga 2006 në 2012.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat