U lidh me Bardhin në “BBV” dhe ish-i i çon dron, ish-banorja tallet keq me Sarën!

Mediale Vip

U lidh me Bardhin në “BBV” dhe ish-i i çon dron, ish-banorja tallet keq me Sarën!

Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 22:46
Sara, Bardhi, Dea

Sara Gjordeni është një nga konkurrentet më të përfolura këtë edicion të tretë në ‘Big Brother VIP 3’. Teksa ish-misi ka gjetur dashurinë në ‘BBVIP’, duke u lidhur me këngëtarin Bardhi.

Një thumbim për Sarën ka pasur nga ish-banorja e ‘Big Brother VIP 3’, Dea Vieri, e cila në një video në TikTok shkruan “Sara pasi një të dashur e gjeti në Big, një ish ia sollën aty, dhe ishi nga jasht që i çon dron”.

Kujtomë që në ‘Bg Brother VIP3’ ishte edhe këngëtari Endrik Belba, i cili 9 vite më parë kishte një lidhje dashurie me Sarën.

Ndërsa gjatë komunikimeve me banorët e terë, Sara zbuloi se kishte lënë jashtë ‘Big Brother VIP’ pezull lidhje me boksierin Jurgen Uldedaj, i cili më pas i dërgoi edhe një dron.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat