Xhuli Nura ia fut kot: Çdo familje e ka nga një pedofil!

Mediale Vip

Xhuli Nura ia fut kot: Çdo familje e ka nga një pedofil!

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 09:58
Xhuli Nura

Ish banorja e Big Brother, Xhuli Nura ka dhënë deklarata të çuditshme dhe të pamatura në emisionin e mëngjesit “Dita e re”.

Ajo ka thënë se cdo familje e ka nga një ‘pedofil’.

“E kam thënë një fjali që ka qenë pak e ashpër por që nuk jam penduar, çdo familje e ka një ‘pedofil’, sepse kur arrin ta shohësh historinë tonë pedofili nuk vjen nga një qytet tjetër në qytet tondin por vjen nga rrethi që ka akses fëmija yt, do të thotë kush ka akses të fëmija yt, njerëzit familjarë, qyteti që po jeton, shkolla, sepse kjo është zinxhirë”, tha ajo.

Nura shton se shantazi që i ka ndodhur vajzës 27 vjeçare nga ai person ka ndodhur si pasojë e bullizimit që i ka ndodhur atij gjatë fëmijërisë së tij.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat