“Jam mbyllur në shtëpi”/ Për herë të parë Sara rrëfen historinë me boksierin Jurgen Uldedaj

Mediale Vip

“Jam mbyllur në shtëpi”/ Për herë të parë Sara rrëfen historinë me boksierin Jurgen Uldedaj

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 10:37
Sara Gjordeni dhe Jurgen Uldedaj

Sara Gjordeni për herë të parë ka rrëfyer historinë e saj të dashurisë me boksierin e njohur Jurgen Uldedaj.

Gjatë një bisede me moderatorët Roza Lati dhe Meriton Mjekiqi në ambjentin e ndenjës, ajo ka rrëfyer sakrificat e lidhjes që sipas saj ka qënë në distancë.

Sara: E gjithë lidhja ime ka qenë e dedikuar tek ai

Roza: Përjasht, kur ke qenë jashtë?

Sara: Unë një vajzë shumë e investuar tek vetja, gocë e vetme nga një mam që gjithë jetën ka investuar tek unë

Meritoni: Ka qenë gabim

Sara: Kam lënë punën

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat