“Iu thashë veç një natë”- Konkurrentja e “BBVIP” ka kërkuar të dalë jashtë për marrëdhënie s*ksuale? Videoja bëhet virale, produksioni i propozon banores që…

Mediale Vip

“Iu thashë veç një natë”- Konkurrentja e “BBVIP” ka kërkuar të dalë jashtë për marrëdhënie s*ksuale? Videoja bëhet virale, produksioni i propozon banores që…

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 17:16
Vesa Smolica

Kanë kaluar disa javë që nga fillimi i “Big Brother VIP” dhe tashmë banorët e ndjejnë mungesën e partnerëve që kanë lënë jashtë.

Në rrjetet sociale po qarkullon një video, ku dëgjohet Arta Kabashi e cila teksapo bisedonte me Vesën dhe Riken iu ka treguar vajzave që i ka kërkuar produksionit që të dalë jashta shtëpive vetëm për një natë.

Mesa duket këngëtarja dëshironte të takonte të dashurin e saj, megjithëse produksioni i ka thënë asaj që mund t’ia sjellën partnerin në shtëpi, megjithëse Arta u shpreh se ata po bënin shaka.

“Iu thashë që kisha pasur dëshirë të dilja veç një natë jashtë. Këta thanë ta sjellim brenda po ndoshta vetëm kanë bërë shaka.”- u shpreh banorja

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat