Sa bukur ka ardhur “Mora fjalë” nga Dj Fem-X dhe Dioniza

Mediale Vip

Sa bukur ka ardhur “Mora fjalë” nga Dj Fem-X dhe Dioniza

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 18:06
Foto ilustrim

Ashtu si dhe ishte paralajmëruar projekti dhe kënga mjaft e njohur "Mora fjalë" ka ardhur mjaft bukur nga Dj Fem-X dhe Dioniza.

Ky version është një nga mê të bukurit të këtij hiti shqiptar ardhur nga ata të dy.

Dy artistët megjithëse kanë lindur dhe rritur në Bruksel ku dhe jetojnë e këndojnë mjaft bukur këtë himm në gjuhën shqipe e besojmë siç edhe ma nisur të klikohet e dëgjohet shumë se do të jetë dhe kënga që do të luhet e kërcehet kudo që ka shqiptarë.

Kënga ka ardhur me videoklip pêrshtatur mjaft mirë dhe u publikua një ditë para 16 Vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Me ju ftojmë ta shihni dhe klikoni në linkun më poshtë.BS

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat