Bardhi konflikte me Meritonin: Nuk e dua këshillën tënde! Shoqëria e tyre të njëjtin fat si me Romeon?

Mediale Vip

Bardhi konflikte me Meritonin: Nuk e dua këshillën tënde! Shoqëria e tyre të njëjtin fat si me Romeon?

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 18:37
Foto nga vendi i ngjarjes

Tashmë duket se shoqëria e Meritonit dhe Bardhit po përballet me krisje të marrëdhënies, për shkak të debateve që partneret e tyre kanë.

Ilnisa dhe Sara kanë zhvilluar një kalvar debatesh të njëpasnjëshme, gjë që ka ndikuar edhe tek partnerët e tyre.

Meritoni i tha Bardhit se më Sarën as dy ditë nuk do të kishte qëndruar dhe për këtë e ka paralajmëruar më parë.

Bardhi: Aio që nuk kam dashur të reagoj kamë qenë unë.

Meritoni: Unë kam nisur të dal tradhtar edhe ia ke nis të irritohesh pse kam reaguar. Duke të thënë o vlla, unë të jem me Sarën, as dy ditë s’kisha ndenjur me të.

Bardhi: O faleminderit shumë por nuk e dua këshillën tënde, pikë.

Kjo situatë përngjan disi me atë të Meritonit dhe Romeos, po ashtu dikur shokë, e ndërsa sot gjërat janë ftohur mes tyre.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat