Pas lajmeve për ndarjen nga Xhensila, reagon për herë të parë Bes Kallaku

Mediale Vip

Pas lajmeve për ndarjen nga Xhensila, reagon për herë të parë Bes Kallaku

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 10:28
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj

Prej disa ditësh në rrjet po flitet për ndarjen e Besit dhe Xhensilës. Këto lajme kanë nisur pak javë pas lindjes së djalit të tyre,

ndërsa aludimet në rrjet janë nga më të ndryshmet nga tradhëtia e deri te divorci si manovër për shpëtimin e gjysmës së pasurisë.

Deri tani asnjë nga të dy nuk ka pasur një reagim direkt, ndërsa Besi së fundmi ka reaguar indirekt përmes një Instastory, duke treguar se po kalon një periudhë mjaft të vështirë.

Image
Storia e Bes Kallakut

“Në çdo rrethanë, gjej arsye për të qenë falenderues. Zoti është vazhdimisht duke të ‘mbrojtur’.”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat