Debati Romeo-Juli kalon limitet

Mediale Vip

Debati Romeo-Juli kalon limitet

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 13:14
Romeo-Juli

“Vëllai i Madh” mblodhi djemtë e shtëpisë në darkën e të nominuarve ku u zhvilluan debate dhe diskutime të forta.

 Në një moment Juli i është drejtuar Romeos se është një kopje e vëllait të tij Donaldit dhe kaq ka mjaftuar që mes banorëve, debati të kalojë në ofendime.

Ky koment duket se e ka prekur Romeon në pikën e dobët dhe pas darkës ai i është afruar Julit duke i thënë të mos ta përmendë më emrin e tij, teksa i drejtohej:

 “Ik ore i paburrë, o burracak, o lyracak, mos ma përmend mua më atë”.

Biseda e plotë në videon më poshtë:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat