“Femra që denigrojnë femrat!” Për kë e kanë fjalën Ledjona dhe Erjola?

Mediale Vip

“Femra që denigrojnë femrat!” Për kë e kanë fjalën Ledjona dhe Erjola?

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 19:16
Erjola Doçi

Gjatë një bisede në kuzhinë mes Ledjonës dhe Erjolës, banoret kanë diskutuar rreth lojës së pisët që bëhet në shtëpi dhe fjalorit denigrues kundrejt femrave.

Ato kanë përmendur kryesisht lojën e Ilnisës dhe Eglës, mbi provokimet që bëjnë kundrejt tyre.

Ledjona: Këto janë femra që denigrojnë femrat.

Erjola: Po po ka një diferencë nëse e para, Ilnisa, e bën me negativitet, me ligësi kalon dhe cakun, jo tigan jo najgjë provokon. Kurse kjo (Egla) i tejkalon limitet dhe nuk pranon pasojat. Kemi diferenca mes të dyjave.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat