“Ta dija”, thotë Blero në bashkëpunimin e ri

Mediale Vip

“Ta dija”, thotë Blero në bashkëpunimin e ri

Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 22:01
Blero

Artisti i njohur dhe ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Blero sot ka sjell një projekt të ri muzikor.

Ai kësaj radhe ka ardhur në bashkëpunim me David Dreshaj.

“Ta dija”, titullohet kënga e tyre e re.

Kësaj kënge artistët ia kanë realizuar edhe videoklipin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat