Genc Prelvukaj, Eni Koci dhe e bija – një portret i bukur familjar

Mediale Vip

Genc Prelvukaj, Eni Koci dhe e bija – një portret i bukur familjar

Më: 26 shkurt 2024 Në ora: 06:07
Genc Prelvukaj, Eni Koci dhe e bija

Genc Prelvukaj dhe Eni Koci janë një nga çiftet e njohura të skenës sonë muzikore.

Çifti, janë bekuar edhe me një vajzë, që është dashuria e madhe e gjithë familjes.

E vogla, që po rritet dita ditës quhet Adea dhe Genci e Eni deri më tani nuk e kanë parë të udhës që ta ekspozojnë shumë të bijen.

Image
Eni Koci dhe e bija

Siç mund ta shihni, Adea po rritet e po bëhet mjaftë simpatike.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat