Sara Hoxha flet pas ndarjes nga Ledri Vula: Nuk mund t’i besoni askujt… Kë thumboi ish-partnerja e reperit?

Mediale Vip

Sara Hoxha flet pas ndarjes nga Ledri Vula: Nuk mund t’i besoni askujt… Kë thumboi ish-partnerja e reperit?

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 06:40
Sara Hoxha dhe Ledri Vula

Sara Hoxha dhe Ledri Vula disa muaj më parë i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjeçare nga e cila kanë edhe një vajzë, PoemBlu.

Gjatë gjithë kësaj kohe ish-çifti kanë vendosur që të heshtin në lidhje me shkakun e ndarjes së tyre, megjithëse të shumta ishin aludimet e krisjes së marrëdhënies së tyre.

Së fundmi ka qenë vetë Sara e cila ka postuar në rrjetet sociale një video, ku mesa duket ka dhënë mendimin e saj për romancën me ish-partnerin e saj, Ledri Vula.

“Ju e doni njëri tjetrin apo jo? Oh sa bukur, kjo do të kalojë shpejt!

Nuk mund t’i besoni askujt! Asnjëherë!”, tha Sara në videon e postuar në TikTok.

@sarahoxha19

Sad true story?

♬ original sound - Julesvisions
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat