Paul Mescal shpjegon se pse i tha po “Gladiator 2-shit”

Mediale Vip

Paul Mescal shpjegon se pse i tha po “Gladiator 2-shit”

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 08:32
Paul Mescal

Paul Mescal është duke udhëhequr kastin e filmit të ardhshëm Gladiator 2 dhe tregon se pse vendosi të merrte rolin.

Aktori 28-vjeçar është bërë një nga yjet më të njohur në rritje falë punës së tij në Normal People, Aftersun dhe All of Us Strangers.

Tani, Paul është duke punuar me regjisorin Ridley Scott për vazhdimin e filmit fitues të Oscarit.

“Gladiatori vjen përballë tavolinës suaj dhe nuk ka mundësi t’i thoni jo. Por me këtë shkallë filmi, dhe të punosh me Ridley Scott, nuk është aspak e vështirë. Deri në këtë pikë ka pasur shumë pak filma më të mëdhenj që më kanë interesuar në distancë”, tha Paul për revistën AnOther.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat