Dua Lipa duket e lumtur në krahët e të dashurit të ri, teksa shfaqen bashkë në pas-ndejën e Brit Awards

Mediale Vip

Dua Lipa duket e lumtur në krahët e të dashurit të ri, teksa shfaqen bashkë në pas-ndejën e Brit Awards

Më: 3 mars 2024 Në ora: 23:56
Dua Lipa dhe i dashuri i saj i ri

Dua Lipa dukej në humor të ri me partnerin e saj të ri, Callum Turnern, teksa po shkonin në festën e ëarner Music dhe Ciroc Vodka’s BRIT në Nomad të Londrës të shtunën.

Këngëtarja, 28 vjeçe dhe aktori, 34 vjeç, dukeshin më të dashuruar se kurrë duke biseduar në pjesën e pasme të një makine pas performancës së saj të jashtëzakonshme gjatë ceremonisë.

Dua, e cila fitoi një çmim në Brit, ishte e gjitha e buzëqeshur ndërsa po shkonte në një festë për të festuar fitoren e saj.Ajo dukej e mahnitshme me flokët lëshuar në një ansambël provokues të frymëzuar nga të brendshmet e kuqe, të cilin e bashkoi me një xhaketë lëkure të madhe.

Image
Dua Lipa

Ndërkohë, ylli i “Fantastic Beasts” zgjodhi një veshje elegante tërësisht në të zezë.

Callum dhe Dua konfirmuan romancën e tyre në janar, gjatë një shfaqjeje publike në Hollywood.

Dyshja nuk mund t’i mbanin duart larg njëri-tjetrit pas një takimi në darkë romantike.

Mbrëmja në Brit Awards përfundoi me Dua Lipa që i prezantoi Kylie çmimin ‘Global Icon Award’.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat