Blerando më afër Albës se kurrë!

Mediale Vip

Blerando më afër Albës se kurrë!

Më: 18 mars 2024 Në ora: 06:39
Alba dhe Blerando

Pas daljes nga shtëpia më e famshme ku u rangua i dyti, Blerando shumicën e kohës e kaloi në studio.

Larg intervistave, ai zgjodhi punën për projektet e reja.

E së fundmi, ai ka marrë një rrugë të largët.

Image
Alba

Finalisti i Big Brother VIP Kosova 2 po qëndron në Los Angeles duke bërë kurioz fansat e tij të shumtë për arsyet që e kanë çuar deri atje.

Teksa raporti me Albën ka shumë pikëpyetje, jo pak kanë hedhur dyshime nëse dyshja do të takohen atje.

Në anën tjetër, Alba është shfaqur ‘off’ nga rrjetet sociale këto ditë pas pushimeve të gjata në Meksikë me familjen.

Nga një kërkim i thjeshtë, mjaftojnë vetëm tre orë fluturim nga Vancouver në Los Angeles apo anasjelltas.

Image
Blerando

A do gjejnë kohë për njëri-tjetrin dyshja e Big Brother?

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat