“Plas lufta” për Sokolin, fermerët të fiksuar pas maçokut, ja kush do ta marrë pas përfundimit të programit

Mediale Vip

“Plas lufta” për Sokolin, fermerët të fiksuar pas maçokut, ja kush do ta marrë pas përfundimit të programit

Më: 25 mars 2024 Në ora: 09:42
Roberti dhe Ditea

Në “Fermën Vip” personazh kryesor është bërë edhe maçoku, të cilin tik-tokeri Dijonis Biba e pagëzoi me emrin Sokol.

Gjatë një bisede në dhomën e gjumit fermerët kanë diskutuar se kush do e marrin Sokolin pasi të mbarojë “Ferma Vip”.

‘Një luftë’ ka plasur mes tyre ku secili shprehte dëshirën për ta bërë pjesë të familjes së tyre e për tu përkujdesur për të.

Pjesë nga diskutimi:

Çiljeta: Sokolin do e marr tek shtëpia unë

Xhesika: Po po ti do e marrësh. Do e marr ai që i ka vendosur emrin

Roberti: Njëri duhet t’a marri me patjetër

Dijonisi: Do e marri kush i vendosi emrin

Ditea: Do e marrësh ti?

Dijonisi: Po, e marr. Për Zotin a e di si e mbaj

Roberti: Sa e bukur është! 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat