Skena me pullë të kuqe/ Ilnisa dhe Meritoni nuk përmbahen para kamerave, kryejnë marrëdhënie në dhomën e bardhë

Mediale Vip

Skena me pullë të kuqe/ Ilnisa dhe Meritoni nuk përmbahen para kamerave, kryejnë marrëdhënie në dhomën e bardhë

Më: 6 prill 2024 Në ora: 11:42
Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi janë përfolur shumë herë se kanë kryer marrëdhënie seksuale brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Madje, zhurmat e çiftit në krevat nën jorgan kanë shkaktuar shqetësim edhe tek banorët e tjerë të shtëpisë, duke bërë që disa prej tyre të largohen nga dhoma dhe të flenë në ambientet jashtë.

Por video të tjera të çiftit, teksa ndodhen në izoluar në dhomën e bardhë, janë bërë virale.

Në pamje shihet Meriton Mjekiqi dhe gazetarja të shtrirë në tokë mes dy krevateve të mbuluar me jorgan.

Videot janë shpërndarë në rrjet, duke bërë që ndjekësit të ngrenë aludime se çifti kanë kryer marrëdhënie seksuale.

Ndërkohë edhe aktorja Egla Ceno, e cila po ashtu është izoluar në dhomë me ta, është ankuar për zhumrat e çifti në krevat, duke u shprehur se e kanë zgjuar nga gjumi.

“Jeni çnjerëzor. Se deri në mëngjes keni lëvrirë, më keni zgjuar nga gjumi tre herë. Jeni çnjerëzor. Shko merr një dozë qetësie ne dhomën e rrëfimet, mos më ça mua dërrasat”, iu drejtua aktorja dy konkurrentëve.

Gjithashtu në pamje të tjera, shohet moderatori që teksa qëndron i shtrirë në krevat me Ilnisën futet nën jorgan.

@migi_migi4 Replying to @🎭 #migi_migi4 #ilnisaagolli #ilnisaagolli #fypシ #meritonmjekiqi #fypシ゚viral ♬ A Warrior - Lux-Inspira
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat