Nuk lë vend për imagjinatë, Festa publikon foto nga shtrati

Mediale Vip

Nuk lë vend për imagjinatë, Festa publikon foto nga shtrati

Më: 12 prill 2024 Në ora: 07:23
Festa Qoqaj

Festa Qoqaj është ndër blogere më të komentuar në media rozë dhe jo vetëm.

Ajo para disa dite ka postuar disa imazhe të reja në Instagram, nga shtrati i saj duke rregulluar grimin.

Festa mori me mijëra pëlqime dhe komente pozitive, duke mos lënë vend për imagjinatën e audiencës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FESTA QOQAJ (@festaqoqaj)

Blogerja njihet për linjat e trupit perfekte dhe stilin unik që ka.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat