“S’të lija kurrë shtatzënë po ta kishe…”, komenti i Luizit për Kiarën bëhet viral

Mediale Vip

“S’të lija kurrë shtatzënë po ta kishe…”, komenti i Luizit për Kiarën bëhet viral

Më: 12 prill 2024 Në ora: 10:26
Lui dhe Kiara

Një nga personazhet që vazhdon t’i qëndrojë falenderues publikut për mbështetjen që i kanë dhënë si në “Big Brother VIP” dhe pas saj është Luiz Ejlli.

Edhe pse ka fituar një famë ‘të frikshme’, Luizi shpesh fotografohet krah fansave të tij, të cilët edhe i argëton nëpërmjet rrjeteve sociale me postimet e tij apo komentet epike.

Këtë të fundit ai e bën shpesh në postimet e Kiara Titos, partneres së tij, siç ka bërë edhe së fundmi.

Teksa moderatorja ka shpérndarë një video të saj, ku tregon barkun e rrumbullakosur, Luizi i ka bërë një koment epik:

“Po ta kishe zërin kështu, kurr nuk do të të lija shtatzënë.

Lëre pastaj ato syzet si Tak Ngjela”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat