Liami dhe Jetmiri flasin për banorët

Mediale Vip

Liami dhe Jetmiri flasin për banorët

Më: 12 prill 2024 Në ora: 12:57
Liami

Pasi janë zgjuar, Jetmiri dhe Liami janë ulur në oborr teksa kanë folur dhe komentuar lojën e banorëve të shtëpisë.

Ka qenë Jetmiri i cili është shprehur se disa prej tyre lëvizin ‘tufë’, ku gjithashtu është shprehur se Jul Deda është një prej lojtarëve që është super i trembur.

‘Këto, Françeskën, Meritonin i ke në botën e tyre. Secili në punën e tyre, ndërsa Heidi, Romeo, Lidi dhe Egla, ata lëvizin tufë, sepse janë të tillë lojtarë që nuk luajnë dot vetëm.

Po dhe Deda ë, mos e shiko ashtu. Ai është super i trembur!’- shprehet Jetmiri.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat