Genta Ismajli feston sot ditëlindjen

Mediale Vip

Genta Ismajli feston sot ditëlindjen

Më: 12 prill 2024 Në ora: 16:45
Genta Ismajli

Genta Ismajli feston sot ditëlindjen.

Këngëtarja mbush plot 40 vjet jetë.

I pari që e uroi ishte bashkëshorti i saj, Usta, i cili postoi një fotografi në Instagram krah saj, dhe shkroi: “Gëzuar ditëlindjen”.

Image
Genta Ismajli dhe bashkëshorti i saj

Kujtojmë se Genta dhe Usta kanë dy fëmijë bashkë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat