Skandal në “Për’puthen”/ Buçi-Erikës: O vari*****

Mediale Vip

Skandal në “Për’puthen”/ Buçi-Erikës: O vari*****

Më: 12 prill 2024 Në ora: 19:36
Foto ilustrim

Buçi, konkurrent i formatit ‘Për’puthen’ është çmendur nga kërcimi që Erika i ka bërë Muratit në emision.

Kjo pasi Buçi është shoqëruar disa herë me Erikën dhe siç duket ka krijuar një ‘simpati’ për të dhe ky gjest nuk i pëlqeu.

Fillimisht ai e ‘paralajmëroi’ që të mos e bënte atë kërcim duke bërë be djemtë e tij, mirëpo Erika as që ja hodhi sytë.

Aty konkurrenti është çmendur teksa ka nisur fyerjet ndaj saj: ‘Për kokë të çunave po të them unë, o k***, i kam q* ro*t, për kokë të çunave thash, kam bërë be çunat! Puthe iher për Buçin tat, unë bëra be fëmijët o plak. O vari*****. Më plasi mu mo…’- shprehet Buçi i revoltuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat