“Me babin s’kam folur, por…” Donald Veshaj telefonon LIVE mamin e Heidit, ja çfarë i thotë ajo

Mediale Vip

“Me babin s’kam folur, por…” Donald Veshaj telefonon LIVE mamin e Heidit, ja çfarë i thotë ajo

Më: 13 prill 2024 Në ora: 00:16
Bora dhe Donaldi

Donald Veshaj, i ftuar në ‘Cherry on Top’, mes të tjerash, ka komentuar lidhjen e binjakut të tij Romeos, me Heidin.

Ai u shpreh se i pëlqen lidhja e tyre dhe se e përkrah këtë lidhje, për sa kohë edhe Romeo është i lumtur. Donaldi gjithashtu tregoi se ka patur komunikim të vazhdueshëm me mamin e Heidit, ndërsa realizuar edhe një lidhje telefonike LIVE.

“Romeo i merr përzemër situatat që i ndodhin edhe për personin që ka në krahë dhe ai bën për atë person”, tha aktori.

A të pëlqen romanca e tyre?

Donaldi: Normal që po, pse jo. Romeo është i lumtur dhe unë jam i lumtur për të

Ka patur ndonjë komunikim me familjen e Heidit?

Donaldi: Po kam pasur një komunikim, kam folur me mamin e Heidit në telefon. Kemi shkëmbyer disa mesazhe lidhur me disa nga situatat brenda shtëpisë. Flasim atëherë kur duhet folur, për ndonjë situatë të caktuar

Mund ta marrësh në telefon?

Donaldi: Me babain e Heidit s’kam folur kurrë, por me mamin e Heidit po.

Biseda në lidhje telefonike me mamin e Heidit

Mami i Heidit: Alo, Donaldi..

Donaldi: Alo, mirëmbëma si je? Po të marr nga emisioni I Borës

Ilir Shaqiri: Mirëmbrëma, edhe nga krushqit nga Italia

Donali: Është Ilir Shaqiri me ne, ishte një pyetje nga Bora, që çfarë marrëdhënie kishim bashkë

Mami i Heidit: Po po , çdo gjë është okay

Bora Zemani: Unë e dija, por më duhet ta bëja këtë pyetje. Të përshëndes shumë

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat