Ledjona ndryshon krejtësisht pamjen, vështirë se do ta njihni

Mediale Vip

Ledjona ndryshon krejtësisht pamjen, vështirë se do ta njihni

Më: 13 prill 2024 Në ora: 08:59
Ledjona Xhelaldinaj

Ledjona Xhelaldinaj pas daljes nga ‘Big Brother VIP Albania’ është mjaftë aktive në mediat sociale.

Ajo pak orë me parë ka publikuar një foto ku shihet se ka ndryshuar krejtësisht stilin.

Nga zeshkane është shndërruar në trendin e ri të flokëve të kuqe dhe duket komplet njëri tjetër.

Image
Ledjona Xhelaldinaj

Look-u i ri e tregon atë më të re dhe shumë fashion, shto këtu fakti që ajo ju ka bërë edhe ekstenshion flokëve.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat