“Lepurush pervers”, Liami dhe Romeo vazhdojnë të debatojnë ashpër

Mediale Vip

“Lepurush pervers”, Liami dhe Romeo vazhdojnë të debatojnë ashpër

Më: 13 prill 2024 Në ora: 22:34
Liami dhe Romeo

Debati mes Heidit, Liamit dhe Romeos të martën, ka vijuar edhe kësaj jave në shtëpi.

Liami: Siç kanë të gjithë një familje kam edhe unë një familje, më vjen keq që kam arritur në këto katër ditë. Për të kërkuar një falje, nuk ma kanë hapur këtë portë.

Romeo: Nuk kërkohet falje duke thënë lepurush pervers.

Françeska: Më vjen keq për Liamin, sepse nuk e meriton, nuk ka shans që një manjak të jetë në një shtëpi me ne, të denigrohet imazhi i dikujt për një ‘show’, Heidi provokon, futet midis Romeos dhe Liamit. E shëmtuar të kërkosh mbrojtje nga një banor.

Jetmiri: Kjo ka avancuar dhe në grup, Lidi, Egla, Romeo, Heidi kanë krijuar një film. Një dramë, një triller ku duhet të mbronin Heidin nga manjaku. Më bën të kuptoj që këta njerëz nuk janë të drejtë siç pretendojnë dhe të bësh këtë me dashje me qëllim, unë kam njerëz atje jashtë, ky ka njerëz jashtë.

Juli: Egla pasi i thotë manjak i thotë më bëj një kafe manjakut, d.m.th do një kafe nga duart e manjakut, dy rrugë ka, ai është një manjak, nuk ka funksionuar filtri.
Heidi: Unë kam diplomaci maksimale për fjalët që them.

Jetmiri: Je një gënjeshtare patologjike. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat