Figuron e martuar në gjendjen civile, mësohet emri i bashkëshortit të Egla Cenos

Mediale Vip

Figuron e martuar në gjendjen civile, mësohet emri i bashkëshortit të Egla Cenos

Më: 16 prill 2024 Në ora: 20:41
Egla Ceno

Zërat rreth statusit të relacionit të aktores Egla Ceno, e njohur si një nga pretendetet kryesore në edicionin e sivjetshëm të “Big Brother Vip”, vijojnë të mbajnë vëmendjen e mediave dhe publikut.

Megjithëse aktorja ka deklaruar publikisht se është beqare, hulumtimet e bëra nga mediumet kanë gjetur prova që hedhin dyshime mbi këtë pretendim.

Sipas një raporti të publikuar nga Kryefjala, burime të qarta kanë nxjerrë në dritë një dokument nga regjistri elektronik që daton që nga viti 2008, dokument ky që përshkruan statusin e gjendjes civile të Eglës si të martuar me një person me emrin Françesko.

Nuk është bërë ende e qartë nëse aktorja vijon ose jo të mbajë këtë status martese, dhe Egla deri më tani nuk ka dhënë një qëndrim zyrtar mbi të dhënat që kanë dalë në shesh.

Specifikimet dhe detajet rreth kësaj çështjeje mbeten objekt hulumtimi dhe diskutimesh në sferat e mediave dhe shoqërisë, ndërsa publiku pret me interes sqarime mbi këtë çështje private dhe intriguese. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat