Justin Bieber ‘modest’, vesh pantallona “Louis Vuitton” që kushtojnë 3600 dollarë

Mediale Vip

Justin Bieber ‘modest’, vesh pantallona “Louis Vuitton” që kushtojnë 3600 dollarë

Më: 18 prill 2024 Në ora: 12:23
Justin Bieber 

Justin Bieber mori vëmendje teksa doli me një palë pantallona të markës Louis Vuitton në West Hollywood të mërkurën.

Këngëtari, 30-vjeçar, ra në sy edhe me çizmet të cilat kushtojnë 3,600 dollarë (2,895 £) dhe janë pjesë e koleksionit të parë të muzikantit Pharrell Williams, pasi ai u emërua si Drejtor Kreativ i stilistit për Spring/Summer 24.

Krijuesi i hiteve “Peaches” vendosi një kapuç ngjyrë bezhë dhe një kapele të zezë bejsbolli me veshjen e tij ndërsa u pa duke folur në telefon.

Image
Justin Bieber

Ai u pa më vonë duke shtuar një xhaketë lëkure elegante të zezë ndërsa doli për darkë me miqtë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat