Baby G falënderon për diçka Noizyn

Mediale Vip

Baby G falënderon për diçka Noizyn

Më: 18 prill 2024 Në ora: 18:08
Baby G dhe Noizy

Baby G është një nga personazhet më interesantë të “Ferma Vip”.

Ajo po shijon qëndrimin në shtëpinë e fermerëve në shoqërinë e personazheve të tjerë me të cilët ka krijuar edhe afrimitet të veçantë, duke treguar nga jeta e saj personale dhe karriera.

Së fundmi në një bisedë në oborr me Dijonisin dhe fermerët e tjerë, Baby G ka shprehur vlerësim për reperin, Rigles Rajku i cili njihet me emrin artistik Noizy. Ajo është drejtuar nga kamera dhe i ka përcjellë një mesazh falenderimi për mbështetjen e tij në hapat e saj të para të karrierës.

 “Noizy dua të të them faleminderit shumë për përkrahjen, mbështetjen që më ke dhënë”, thotë ajo duke iu drejtuar kamerës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat