Shumë rrudha në fytyrë, njerëzit po habiten nga ndryshimi i Genta Ismajlit

Mediale Vip

Shumë rrudha në fytyrë, njerëzit po habiten nga ndryshimi i Genta Ismajlit

Më: 18 prill 2024 Në ora: 19:33
Genta Ismajli

Genta Ismajli është tërhequr nga bota e muzikës për t’ju përkushtuar familjes. Themi këtë pasi deri më tani nuk ka publikuar asnjë projekt muzikor.

Sikurse mund ta keni vënë re, ajo është aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here pamje duke kaluar kohë me fëmijët dhe me bashkëshortin e saj, sipërmarrësin turk Huseyin Usta.

Mirëpo, një video e bërë publike së fundmi nga Genta, ka habitur ndjekësit, pasi është shfaqur shumë ndryshe.

@iconstyle.al

40 vjeç por mbetet yll🤍

♬ original sound - ICONSTYLE

Sikurse shihet edhe në videon e postuar nga Iconstyle në TikTok, Genta, e cila është 40-vjeçe, shfaqet me rrudha në fytyrë. Mbase janë nga mosha, apo edhe nga stresi që mund të vijë nga kujdesi për dy fëmijë binjakë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat