Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamje! Ja si duket ish-banorja e “BBV” me “look-un” e ri

Mediale Vip

Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamje! Ja si duket ish-banorja e “BBV” me “look-un” e ri

Më: 19 prill 2024 Në ora: 20:40
Ilnisa Agolli

Moderatorja Ilnisa Agolli ka bërë një ndryshim drastik në pamje, duke ndryshuar “look”.

Së fundmi përmes një videoje në Instagram ka treguar se ka prerë flokët, duke u dukur më tërheqëse.

Pamja e re e Ilnisës duket që është pëlqyer nga fansat e saj, të cilët kanë ripostuar në faqet e tyre fotot e moderatores.

Image
Ilnisa Agolli

Ilnisa ishte një ndër konkurrentet më të përfolura në shtëpinë e “BBVIP”, e cila u dashurua dhe u lidh brenda shtëpisë me Meriton Mjekiqin.

Pas daljes nga spektakli, ajo ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ku ka mbështetur publikisht të dashurin e saj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat