Ledioni ju jep një informacion nga jashtë banorëve: Sara dhe Bardhi prindër

Mediale Vip

Ledioni ju jep një informacion nga jashtë banorëve: Sara dhe Bardhi prindër

Më: 19 prill 2024 Në ora: 23:16
Ledioni

Sonte shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ‘BBV3’, i është bashkuar moderatori Ledion Liço dhe dy opinionistët e formatit të cilët surprizuan banorët me hyrjen e tyre në ditën e 100-të. (Kliko këtu)

Pasi u përshëndetën me banorët, mysafirët u pozicionuan në ambientet e jashtme të shtëpisë teksa kanë darkuar dhe kanë biseduar me konkurrentët për çështje të ndryshme.

Mirëpo Ledioni ka ‘thyer’ paksa rregullat mbrëmjen e sotme teksa i ka dhënë banorëve një lajm shumë të bukur nga jashtë shtëpisë.

‘Sara dhe Bardhi janë në një pritje të një fëmije’- tha Ledioni.

Reagimi i banorëve është për të mos u humbur:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat