“Kush ishte ky i dashuri jot?”/ Egla zihet ngushtë nga Ledioni: Nuk do e merrni vesh…

Mediale Vip

“Kush ishte ky i dashuri jot?”/ Egla zihet ngushtë nga Ledioni: Nuk do e merrni vesh…

Më: 20 prill 2024 Në ora: 06:58
Ledion- Egla

Moderatori Ledjon Liço dhe dy opinionistët e Big Brother VIP, Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj janë futur sonte brenda shtëpisë.

Ledjoni shfrytëzoi rastin dhe e pyeti aktoren për të dashurin, por ajo tha se nuk do e merrni vesh kurrë.

Ledjoni: Po kush ishte ky i dashuri yt, a e kishe një dashur jashtë

Egla: Po ti i ha të gjitha ato që dëgjon Brenda, të bëfshin mirë

Ledjoni: Paske gënjyer domethënë

Egla: nuk do e merrni dot vesh kurrë të vërtetën. Si nuk na futët një burrë!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat