“Vëllai i madh” nuk pranon vendimin me “kusht” të Jetmirit, banori tërhiqet dhe zgjedh të..

Mediale Vip

“Vëllai i madh” nuk pranon vendimin me “kusht” të Jetmirit, banori tërhiqet dhe zgjedh të..

Më: 20 prill 2024 Në ora: 22:19
Jetmiri

“Vëllai i madh” nuk pranon vendimin e Jetmirit me “kusht”, pasi ai tha se do të qëndrojë por pa folur me banorët.

Kështu i mbeti në dorë Jetmirit për të vendosur të qëndrojë dhe të vijojë lojën normalisht, ose të largohet.

Pas këtij komunikimi ai tha se do vazhdojë lojën.

Por do zgjedhë ai se me kë të komunikojë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat