E papritur/ Jetmir Salaj lë në mes eksperiencën në BBV3

Mediale Vip

E papritur/ Jetmir Salaj lë në mes eksperiencën në BBV3

Më: 20 prill 2024 Në ora: 22:48
Jetmir Salaj

Jetmir Salaj, teksa në ‘Prime-n’ e shkuar u shpreh se do të linte garën në mes, ai u shpreh se do të merrte vendimin përfundimtar mbrëmjen e së shtunës.

Sot debateve të shumta me banorët dhe Ledionin në ai mori vendimin e papritur teksa u largua prej formatit.

E kështu Jetmiri u largua prej shtëpisë dhe menjëherë u nis për në studio.

Pasi krijoi diskutime dhe debate në studio me moderatorin Ledion Liço dhe opininonistët, Ledioni e ftoi Jetmirin të largohej dhe prej studios duke mos u pozicionuar në vendin ku janë të ulur ish-banorët e tjerë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat